Kontakt

Skontaktuj się z nami, wspólnie zbudujmy zieloną Polskę!

Skontaktuj się z nami

Już dziś zróbmy wspólnie coś,
co pozwoli nam cieszyć się lepszym jutrem!
Dołącz do grona zadowolonych z produkcji własnej energii
i wspólnie budujmy Zieloną Polskę!
Biuro obsługi klienta:

41-406 Mysłowice, ul. Armii Krajowej 1D
797 133 265
bok@minutor-energia.pl

Siedziba Zarządu:

41-400 Mysłowice, ul. Mikołowska 29
kontakt@minutor-energia.pl

Biuro Zarządu:

41-400 Mysłowice, ul. Mikołowska 26/1a
+48 32 479 89 10
kontakt@minutor-energia.pl

Napisz do nas:

kontakt@minutor-energia.pl

Zadzwoń:

+48 797 133 265

Odbierz darmową wycenę:

Lista oddziałów

B2C

Gołębiewski Mariusz | woj. Pomorskie

519 131 288
m.golebiewski@minutor-energia.pl

Jensz Przemysław | woj. Podkarpackie

516 931 138
p.jensz@minutor-energia.pl

Arkadiusz Kutny | woj. Opolskie

797 133 043
a.kutny@minutor-energia.pl

Pabich Piotr | woj. Małopolskie

573 332 754
p.pabich@minutor-energia.pl

Szetlak Krzysztof | woj. Małopolskie

519 131 282
k.szetlak@minutor-energia.pl

Stępień Marek | woj. Dolnośląskie

573 332 747
m.stepien@minutor-energia.pl

AS

Artymiak Andrzej | woj. Mazowieckie

573 332 755
a.artymiak@minutor-energia.pl

Salach Jakub | woj. Śląskie

573 338 884
k.salach@minutor-energia.pl

B2B

Józefczyk Łukasz | woj. Podkarpackie

573 332 746
l.jozefczyk@minutor-energia.pl

Cała Polska

Grobelny Mateusz | Cała Polska

798 818 725
m.grobelny@minutor-energia.pl

Kmera Mariusz | Cała Polska

573 332 745
m.kmera@minutor-energia.pl

Górny Aleksander | Cała Polska

573 332 750
a.gorny@minutor-energia.pl