Kariera

 Firma MINUTOR Energia S. A. już od czterech pokoleń związana jest z przemysłem energetycznym. Fundamenty, na których pracujemy to bezpieczeństwo, nowoczesne technologie, solidne wykonanie i gwarancja jakości. 

Naszym celem jest budowanie świadomości, że fotowoltaika to ekologia. To inwestycja, która w dobie ciągłych podwyżek prądu pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Awanse wewnętrzne

Doceniamy Twoją pracę, umiejętności i zaangażowanie dlatego dajemy Ci szansę na rozwój w wewnętrznych strukturach firmy.

Umowę o pracę lub B2B

Wybierz to, co będzie dla Ciebie korzystniejsze, tak, abyś każdego dnia czuł się pewnie w swojej pracy.

Onboarding

Trudno jest rozpocząć pracę w nowym miejscu nie znając kultury organizacyjnej czy projektów, toteż aby bez obaw stawić czoła nowym wyzwaniom, wdrożymy, zapoznamy, przeszkolimy i damy Ci wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

Kompleksowy program szkoleniowy

Nasi Doradcy Handlowi przechodzą kilkudniowe szkolenie produktowe, sprzedażowe i techniczne, aby swobodnie i w pełni samodzielnie rozpocząć pracę z klientami i produktami naszej firmy.

Prywatną opiekę medyczną LUX MED

Naszym priorytetem jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszych pracowników, dlatego dostęp do opieki zdrowotnej stawiamy na pierwszym miejscu! 

Spotkania integracyjne

Nie ma lepszego sposobu na wspólne spędzenie czasu i poznanie współpracowników niż spotkania po pracy! 

Elastyczny czas pracy (zaczynamy pracę między 7- 9)

Wstawanie wczesną porą nie brzmi zbyt motywująco dlatego jeśli lubisz spać dłużej, nie mamy z tym problemu, po prostu rozpoczynasz pracę później.

Premie miesięczne oraz kwartalne

Kluczowe jest dla nas, aby każdy pracownik czuł się doceniony również w aspekcie finansowym. 

Zespół służący wsparciem i pomocą

Jesteśmy w różnym wieku, serio! Młodsi, starsi – żadna różnica. Ale mamy jeden cel – pomagamy sobie zawsze, budujemy jedną markę. W naszym zespole nie będziesz sam. Nie bój się prosić o pomoc. Każdemu zdarzają się porażki, ale to właśnie na nich się uczymy, jak zbudować swój sukces! 

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska:

Skrupulatnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, oferując im dokładnie to, czego rzeczywiście potrzebują.

Nigdy jednak nie osiągnęlibyśmy tak wiele bez naszego zespołu specjalistów i ekspertów wspierających klientów na każdym etapie. Firma składa się z działu Operacyjnego, Finansowo-Administracyjnego, Wykonawczego i działu Sprzedaży. Stanowimy nieduży, zgrany zespół dla którego kluczowym elementem jest współpraca i płynna komunikacja na wszystkich szczeblach.

Jeśli uważasz, że warto do nas dołączyć, aplikuj!

Cenimy i szanujemy zaangażowanie, uczciwość i odpowiedzialność, które w dużej mierze wpływają na rozwój naszej Spółki. 

Zapraszamy do budowania zespołu nowego lidera na rynku instalacji fotowoltaicznych. Obecnie to najbardziej rozwojowa branża w Polsce!