fbpx

Oferty pracy

MINUTOR Energia marka firmy MINUTOR Sp. z o. o. obecnej na rynku zaplecza przemysłu energetycznego i wydobywczego od 2014 r. Nawiążemy współpracę z osobami, dla których bezpieczeństwo wykonywanej pracy jest tak samo ważne, jak wysoka, jakość pracy. Oczekujemy od kandydatów zaangażowania, uczciwości i odpowiedzialności, które przyczynią się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do budowania zespołu nowego lidera na rynku instalacji fotowoltaicznych. To w obecnym czasie najbardziej rozwojowa branża w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy kontakt telefoniczny pod numerem 32 479 89 00 lub wysłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@minutor.pl.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)z późniejszymi zmianami).

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska:

Prowadzimy nabór pracowników na stanowisko – monter instalacji fotowoltaicznych.

  Zakres obowiązków:

  • montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych
  • prace elektryczne
  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC
  • montaż tras kablowych
  • wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
  • pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych

Wymagania:

  • uprawnienia UDT
  • uprawnienia SEP E i D do 1kV
  • doświadczenie w montażu instalacji PV- co najmniej pół roku
  • znajomość zagadnień elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej
  • determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • dyspozycyjność i solidność
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne
  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależniona od ilości montażów

Prowadzimy nabór pracowników na stanowisko – doradca klienta ds. fotowoltaiki (handlowiec)

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • udzielenie klientom wsparcia technicznego
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania kontaktu i budowanie relacji z klientem
  • doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B, B2C
  • znajomość technik sprzedaży
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielne i efektywne pozyskiwanie klientów,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, tablet, telefon służbowy
  • pracy w ambitnym zespole
  • pełne wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej

Napisz do nas

Umów się na bezpłatny audyt energetyczny, wypełnij formularz i pozwól nam przygotować ofertę na najlepszą fotowoltaikę dla Twojego domu.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.