Black Week – energetyczna oferta MINUTOR Energia dla Twojego domu

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę promocyjną, z której skorzystać może każdy kto zastanawia się nad zrobieniem kroku w kierunku niezależności energetycznej.
Wysoce prawdopodobna jest podwyżka cen energii w 2021 roku. Może się okazać, że prąd zdrożeje aż o 15%. Korzystając z naszej oferty możecie Państwo zabezpieczyć się na taką ewentualność i cieszyć się produkcją własnej energii.
Specjalnie na black week stworzyliśmy dla Państwa zestaw składający się z najlepszych i najbezpieczniejszych na rynku komponentów

  • Moc instalacji – 6,5 kWp
  • Inwerter HUAWEI SUN2000
  • 20 podwójnych szklanych modułów solarnych ZNShine ZXM6-NHLD120 B Series All Graph 9BB 325W

Uwaga – tylko w naszej energetycznej ofercie na Black Week otrzymają Państwo w cenie zestawu:

  • 10 gwarancje door-to-door Minutor Energia
  • 2- letnie ubezpieczenie Inter Risk
  • Rozłącznik przeciwpożarowy o wartości rynkowej 1200zł
  • Uzgodnienie przeciwpożarowe w cenie zestawu 

Tylko w dniach od 19.11 do 30.11 zamówisz ten energetyczny zestaw z rabatem 5 000 zł.Nasz zestaw jest jednym z najbezpieczniejszych na polskim rynku z uwagi na konstrukcję modułów, które są pokryte szkłem zarówno na wierzchu jak i od spodu. Technologię Double Glass cechuje podwyższona odporność ogniowa i chemiczna. Są one odporne na amoniak, mgłę solną, a bardzo istotnym elementem jest brak możliwości rozprzestrzeniania się ognia.
Dzięki zastosowaniu technologii 9 Busbar – 9 rozmieszczonych elektrod odpowiada za zmniejszenie oporu szeregowego i doskonałe chłodzenie tylnej szyby. Są one wolne od degradacji indukowanym napięciem, a dwustronna szyba ogranicza degradację PID i LID.Powłoka grafenowa zwiększa wydajność modułów o 2-3W zwiększając o ok. 1% transmisję światła i szeroką odpowiedź widmową przy słabym oświetleniu. Dla zabezpieczenia rentowności oraz bezpieczeństwa inwestycji, moduły ZNShine posiadają ubezpieczenie gwarancji uzysków na 30 lat w największej firmie reasekuracyjnej na świecie – Munich RE.
Z uwagi na grafenową powłokę samoczyszczącą promienie UV rozkładają zanieczyszczenia na szybie, a deszcz je spłukuje. Dzięki właściwościom hydrofilnym powłoki, woda rozlewa się po szkle i szybko spływa, nie zostawiając śladów w postaci zacieków.  

Dodatkowym zabezpieczeniem w przypadku prezentowane zestawu jest rozłącznik przeciwpożarowy PROJOY PEFS, który posiada napęd silnikowy, uniwersalną plastikową obudowę IP66, wbudowanyy izolator DC zgodny z TUV, CE, CB, SAA, UL. Automatycznie wyłącza się po przekroczeniu 70°C, i jest wyposażony w zawory powietrzne, by zapobiec skraplaniu wilgoci w obudowie.  

Dla wszystkich naszych klientów którzy są zainteresowani ofertą instalacji o mocy do 6,4 kWp przygotowaliśmy równie ciekawą opcję. Przez cały czas trwania oferty specjalnej czyli od 20 do 30 listopada 2020r. udzielamy rabatu w wysokości 10% na każdą instalację o mocy do 6,4kWp
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta celem umówienia spotkania z Regionalnym Doradcą Energetycznym, który wprowadzi Państwa w szczegóły proponowanych ofert.