fbpx

O firmie

MINUTOR Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z tradycjami. Dowiedz się o nas więcej.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

O MARCE MINUTOR ENERGIA

MINUTOR Sp. z o.o obecna jest na rynku od  2014 r. i świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi techniczne dla przemysłu. W 2019 roku powołaliśmy do życia markę MINUTOR ENERGIA.

Działamy w oparciu o wielopokoleniowe doświadczenie wspólników jak i Zarządu firmy. Od 4 pokoleń związani jesteśmy z przemysłem wydobywczym. Nasza kadra wraz z pracownikami liczy 250 osób.

Dziś w dobie przemian związanych z walką ze wzmożoną emisją CO2 nie patrzymy tylko na wielopokoleniowe dziedzictwo, z którego jesteśmy dumni. Zarówno Zarząd jak i cała firma MINUTOR Sp. z o.o.,  każdy zatrudniony pracownik – tak jak Ty, drogi przyszły prosumencie, z  niepokojem patrzymy w przyszłość i bezpieczeństwo naszych kolejnych pokoleń.

Dzięki unikatowemu doświadczeniu związanemu z pracą w podziemnych zakładach górniczych, angażujemy nasze wykwalifikowane siły w budowę odnawialnych źródeł energii tak, by mogły one zasilać Wasze domy i firmy w zielony prąd i ciepło.

Dzięki potencjałowi ludzkiemu, naszemu know how oraz skali działania całego przedsiębiorstwa, jaki posiadamy, dokładamy wszelkich starań do tego, by codziennie zmieniać otaczające nas środowisko.

Nasze rozwiązania opieramy o komponenty produkowane przez światowe koncerny, co gwarantuje wysoką jakość naszych rozwiązań. Jesteśmy partnerem największych hurtowni w Polsce i najlepszych producentów konstrukcji posiadających stosowne certyfikaty TÜV SÜD, a sami funkcjonujemy zgodnie z zapisami zawartymi w dokumentacji certyfikowanego zintegrowanego systemu zarządzania w zakresie norm PN-N 18001:2004 i PN EN 9001:2015.

Napisz do nas

Umów się na bezpłatny audyt energetyczny, wypełnij formularz i pozwól nam przygotować ofertę na najlepszą fotowoltaikę dla Twojego domu.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Facebook
LinkedIn
Instagram