Kariera

 Firma MINUTOR Energia S. A. już od czterech pokoleń związana jest z przemysłem energetycznym. Fundamenty, na których pracujemy to bezpieczeństwo, nowoczesne technologie, solidne wykonanie i gwarancja jakości.

Naszym celem jest budowanie świadomości, że fotowoltaika to ekologia. To inwestycja, która w dobie ciągłych podwyżek prądu pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Skrupulatnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, oferując im dokładnie to, czego rzeczywiście potrzebują.

Nigdy jednak nie osiągnęlibyśmy tak wiele bez naszego zespołu specjalistów i ekspertów wspierających klientów na każdym etapie. Firma składa się z działu Operacyjnego, Finansowo-Administracyjnego, Wykonawczego i działu Sprzedaży. Stanowimy nieduży, zgrany zespół dla którego kluczowym elementem jest współpraca i płynna komunikacja na wszystkich szczeblach.

Jeśli uważasz, że warto do nas dołączyć, aplikuj!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Awanse wewnętrzne

Doceniamy Twoją pracę, umiejętności i zaangażowanie dlatego dajemy Ci szansę na rozwój w wewnętrznych strukturach firmy.

Umowę o pracę lub B2B

Wybierz to, co będzie dla Ciebie korzystniejsze, tak, abyś każdego dnia czuł się pewnie w swojej pracy.

Onboarding

Trudno jest rozpocząć pracę w nowym miejscu nie znając kultury organizacyjnej czy projektów, toteż aby bez obaw stawić czoła nowym wyzwaniom, wdrożymy, zapoznamy, przeszkolimy i damy Ci wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

Kompleksowy program szkoleniowy

Nasi Doradcy Handlowi przechodzą kilkudniowe szkolenie produktowe, sprzedażowe i techniczne, aby swobodnie i w pełni samodzielnie rozpocząć pracę z klientami i produktami naszej firmy.

Prywatną opiekę medyczną LUX MED

Naszym priorytetem jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszych pracowników, dlatego dostęp do opieki zdrowotnej stawiamy na pierwszym miejscu!

Spotkania integracyjne

Nie ma lepszego sposobu na wspólne spędzenie czasu i poznanie współpracowników niż spotkania po pracy!

Elastyczny czas pracy (zaczynamy pracę między 7- 9)

Wstawanie wczesną porą nie brzmi zbyt motywująco dlatego jeśli lubisz spać dłużej, nie mamy z tym problemu, po prostu rozpoczynasz pracę później.

Premie miesięczne oraz kwartalne

Kluczowe jest dla nas, aby każdy pracownik czuł się doceniony również w aspekcie finansowym.

Zespół służący wsparciem i pomocą

Jesteśmy w różnym wieku, serio! Młodsi, starsi – żadna różnica. Ale mamy jeden cel – pomagamy sobie zawsze, budujemy jedną markę. W naszym zespole nie będziesz sam. Nie bój się prosić o pomoc. Każdemu zdarzają się porażki, ale to właśnie na nich się uczymy, jak zbudować swój sukces!

Cenimy i szanujemy zaangażowanie, uczciwość i odpowiedzialność, które w dużej mierze wpływają na rozwój naszej Spółki.

Zapraszamy do budowania zespołu nowego lidera na rynku instalacji fotowoltaicznych. Obecnie to najbardziej rozwojowa branża w Polsce!

Daj znać jeśli masz pytania, chcesz wiedzieć więcej – nazywam się Iwona i jestem HR Business Partnerem, odpowiadam za wszystkie projekty rekrutacyjne i chętnie odpowiem też na Twoje pytania!

Zadzwoń 519 131 390 lub napisz i.tkocz@minutor-energia.pl

Możesz również wysłać CV bezpośrednio na adres rekrutacja@minutor-energia.pl

Do zobaczenia!

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska:

Nasz Dział Handlowy tworzą osoby o niebanalnych pomysłach i nietuzinkowych charakterach. Chcemy jednak rozbudować nasz zespół sprzedażowy i dlatego obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Regionalny Doradca ds. Sprzedaży OZE – pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii

Szukamy…

  1. Handlowca z krwi i kości, który posiada co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w branży OZE, nieruchomości, ubezpieczeń, finansów itp.
  2. Człowieka interesu, który nie obawia się nawiązywania kontaktów i budowania relacji  z klientem – biznesowym oraz indywidualnym i jest skoncentrowany na osiąganiu celów.
  3. Osoby cechującej się sprytem i elastycznością – zależy nam, abyś wychodził z inicjatywą i nie bał się proponować własnych rozwiązań.
  4. I najważniejsze – szukamy pozytywnego nastawienia – każdemu zdarzają się porażki, ale to właśnie na nich się uczymy, aby potem zbudować swój sukces!

Kluczowe cechy to…

  1. Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji oraz znajomości technik sprzedaży. To naprawdę się przyda!
  2. Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  3. Samodzielność i aktywność.
  4. Dobra organizacja pracy własnej.
  5. Determinacja, samodyscyplina i konsekwencja w działaniu – to strategiczne czynniki wpływające na Twoją pracę.
  6. Dodatkowo ważne, aby znać pakiet Office.
  7. Prawo jazdy kat. B – bez tego nie dotrzesz do klienta, a praca u nas to często praca w terenie.

Co możemy Ci zaoferować?

  1. Pracę  w oparciu o formę współpracy B2B lub B2C, a z czasem możliwość przejścia na umowę o pracę.
  2. Nie jesteśmy korporacją! Nasza start’upowa atmosfera pracy pozwala realizować własne pomysły! Dla nas najważniejsze są partnerskie relacje na  każdym szczeblu organizacji!
  3. Kompleksowe szkolenie produktowe i sprzedażowe – aby łatwiej było Ci zacząć pracę z naszymi produktami i w oparciu o nasze standardy.
  4. Dedykowany system sprzedażowy, który wspiera Cię w codziennej pracy i pomaga w przygotowaniu wycen  ofert dla klientów.
  5. Realne możliwości rozwoju zawodowego – szukamy osób na stanowisko Regionalnego Doradcy, które w krótkim czasie otrzymają awans na Lidera, później Managera danego województwa. Poszukujemy tylko ambitnych osób, które chcą zarabiać w górnych granicach naszej oferty wynagrodzenia.
  6. W przyszłości, możliwość budowania własnego zespołu doradców.
  7. Narzędzia, które są absolutnie niezbędne do codziennej pracy: samochód służbowy, tablet, telefon.
  8. Prywatną opiekę medyczną.
  9. Każdego dnia możesz liczyć na pomoc pracowników firmy w każdej sytuacji.
      1.

Prowadzimy nabór pracowników na stanowisko – monter instalacji fotowoltaicznych.

  Zakres obowiązków:

  • montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych
  • prace elektryczne
  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC
  • montaż tras kablowych
  • wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
  • pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych

Wymagania:

  • uprawnienia UDT
  • uprawnienia SEP E i D do 1kV
  • doświadczenie w montażu instalacji PV- co najmniej pół roku
  • znajomość zagadnień elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej
  • determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • dyspozycyjność i solidność
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne
  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależniona od ilości montażów

Chciałbyś do nas dołączyć?