fbpx

Oszczędny dom

Energia ze słońca w Twoim domu

Produkuj czystą energię

Jak to działa?

To nie tylko oszczędzanie energii, ale zmienianie świata na lepsze, gdyż przestajesz emitować CO2. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która zwraca się w mniej niż 10 lat.

Nadwyżkę wyprodukowanej energii możesz odebrać wtedy gdy brakuje słońca. Istnieje możliwość odliczenia kosztów instalacji fotowoltaicznej od podstawy podatku dochodowego.

Instalacja zamienia energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną dostosowaną do zasilania odbiorników w budynku.

Energia jest zużywana przez odbiorniki w twoim domu. Nadmiary energii z instalacji są oddawane (bilansowane) w sieci elektrycznej.

Nadwyżkę odbieramy dzięki Prawu Energetycznemu. Użytkownik za pomocą aplikacji monitoruje wydajność instalacji.

Wytrzymała konstrukcja
Profesjonalny montaż

Nowoczesna fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna to czysty zysk. Brak opłat za energię elektryczną.

Fotowoltaika jest odnawialnym źródłem energii, nie zwiększa zanieczyszczenia powietrza, nie emituje żadnych szkodliwych substancji do atmosfer.

Umów się na bezpłatny audyt z naszym doradcą energetycznym po to, by cieszyć się niezależnością energetyczną! Wielkość środków, które zaoszczędzisz wyliczymy wspólnie z doradcą energetycznym.

Realizacje

wydajność 6,30 kv
dach wielkości m2

wydajność 6,74 kv
dach wielkości m2

wydajność 5,94 kv
dach wielkości m2

wydajność 9,10 kv
dach wielkości m2

wydajność 6,46 kv
dach wielkości m2

Napisz do nas

    Umów się na bezpłatny audyt energetyczny, wypełnij formularz i pozwól nam przygotować ofertę na najlepszą fotowoltaikę dla Twojego domu.

    Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

    Facebook
    LinkedIn
    Instagram